Začátek léta přivítá novou romantickou komedii Láska na zakázku: V hlavních rolích Martin Kraus a Eva Toulová

Romantických komedií nikdy není dost. Začátkem června se tak diváci mohou těšit na film Láska na zakázku od režisérky Evy Toulové. Příběh pojednává o dvojici, která zjišťuje, že štěstí neleží tam, kde ho hledali. A přání se mohou změnit v katastrofu, sdělila redakci NašeTéma za Bontonfilm Eva Albrechtová.

Reklama

Jak si jinak zpestřit přibližující se léto než skvělou a svěží romantickou komedií. Začátkem června do kin vstoupí film Láska na zakázku, který slibuje všechno, co by takový příběh měl obsahovat – milostnou linku okořeněnou humorem a tragikomickými situacemi.

Trailer: Láska na zakázku (2024)

Video: BONTONFILM

Romantická komedie Láska na zakázku nyní představuje první záběry a láká své příznivce nahlédnutím do ústřední zápletky. Ta však nekopíruje klasickou linii, kdy se hlavní hrdinové musí dostat přes nesnáze k vytouženému šťastnému konci.

„Zatímco většina romantických hrdinů musí ujít strastiplnou cestu, aby se jejich přání splnila, ústřední dvojice nové komedie Láska na zakázku dostane hned na začátku všechno, po čem touží,“ uvádí Eva Albrechtová.

Příběh pojednává o Vítkovi a Evě, kterým se podařilo dosáhnout vysněných cílů. Hlavní hrdinové nastupují do vysněných povolání a myslí si, že se jim podařilo dosáhnout největšího životního snu. Postupně však zjišťují, že se mění v pohromu a noční můru.

V hlavní mužské roli se objeví Martin Kraus, který je pro svůj um a styl nazýván českým Belmondem. Ztvárnil Vítka, kterému se konečně poštěstilo založit si vlastní hypnoterapeutickou ordinaci. Stále však naráží na nepochopení, neboť lidé nejsou schopni pochopit smysl hypnoterapií, a tak se jeho sen stává hořkou skutečností.

Jeho partnerku Evu ztvárňuje sama režisérka Eva Toulová, která se stává jedinou ženou, které se podařilo získat místo v největší a nejžádanější reklamní agentuře v zemi. Neustále však naráží na problémy ze strany sexistického šéfa, kterého ztvárnil Václav Vydra. Všechno ale není tak horké, jak se zdá. Zlom nastane v momentě, kdy Eva dostává zakázku na reklamu, která jí opět převrátí život vzhůru nohama. Pozná, že míchat kariéru s láskou není dobrý nápad, srdci ale člověk neporučí.

„Chtěli jsme v této nelehké době natočit odlehčený film, který pobaví a rozesměje. Vybrali jsme atraktivní profese, na které jsme se podívali tou nejhumornější optikou,“ říká režisérka Eva Toulová.

Spolupráci s Martinem Krausem si pochvaluje, neboť je to herec, který je schopen každé roli vdechnout něco jedinečného. „S Martinem jsem už kdysi několikrát natáčela a vždycky to byla příjemná spolupráce. Už od začátku se mu líbil scénář a na roli Vítka je perfektní,“ ocenila režisérka jeho herecké schopnosti.

Zároveň poukazuje na to, že se film snaží udělat menší osvětu ohledně profese hypnoterapeuta. „Jeho postava má zároveň upravit zkreslené představy o hypnoterapii. S odborným poradcem Šimonem Pečenkou jsme do scénáře zapracovali reálné historky z praxe, včetně případu živé kozy, kterou její majitel přivedl do ordinace, aby lépe dojila. Jakkoli se to zdá neuvěřitelné, i to se opravdu stalo,“ uvedla Toulová.

Martin Kraus však není jedinou hereckou legendou, kterou charakterizuje krásně zabarvený hlas i vzhled. Jedné z rolí se ujal i Jiří Krampol, který je dvorním dabérem francouzského idola Belmonda.

„Bylo to skvělé natáčení. Evička totiž ví přesně, co po herci chce. A v kombinaci se Šimonem Pečenkou, který je můj dlouholetý kamarád a kolega, šlo o prostě výbornou kombinaci,“ popsal Krampol natáčení. Probíhalo na několika místech po celé republice – v Praze, Brně, Kolíně, Železné Rudě nebo Jihlavě.

Film Láska na zakázku je plný dalších známých tváří, mezi něž patří Igor Bareš, Valerie Zawadská, Eva Hrušková, Uršula Kluková, Jaromír Nosek, Václav Upír Krejčí nebo Petr Batěk. Některé z nich můžete spatřit již nyní v prvních záběrech.

Ačkoliv tato romantická komedie přirozeně pojednává o lásce, které nesmí chybět humor, snaží se rovněž předat jedno poselství – dávejte si pozor na to, co si přejete. Může se vám to vymstít.

Film bude k vidění v kinech od 6. června 2024.

Autor: Pavla Krejčí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
Přidat na Seznam.cz
Zakládáme si na tom, aby NašeTéma.cz bylo místem bezpečné diskuze. Přidávání komentářů do diskuze je proto dostupné pouze s účtem na Seznam.cz.

Pokud jste v článku zaznamenali překlep, nesrovnalost či chybu, neváhejte nám, prosím, napsat na email: tym@nasetema.cz. Děkujeme!

Reklama
Reklama
Reklama