Zpěvačka Dua Lipa zdolává v novém klipu Illusion pyramidu z mužů

Dua Lipa (28), zpěvačka, modelka a herečka, která si skládá vlastní písničky, vydala nový hudební klip. Illusion je venku! Doufám, že se vám tahle píseň i videoklip budou líbit tak jako nám, napsala zpěvačka pod instagramový příspěvek, který zachycuje momenty z natáčení.

Reklama

Dua Lipa se narodila 22. srpna 1995 v hlavním městě Velké Británie. Za svou poměrně krátkou kariéru získala několik cen Grammy a v současnosti je jednou z nejpopulárnějších interpretek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený DUA LIPA (@dualipa)

Ve čtvrtek vydala osmadvacetiletá zpěvačka novou písničku. Jedná se o třetí singl z chystaného alba Radical Optimism, které by mělo vyjít za další tři týdny. „Klip se natáčel v Piscina Municipal de Montjuïc v Barceloně ve Španělsku,“ uvádí Ingrid Vasquezová pro magazín People.

Do videoklipu si oblékla hned několik outfitů. Na začátku má na sobě sexy černé body doplněné o černé silonky. Černou barvu následně vyměnila za červenou, konkrétně vynesla červené průhledné šaty s černým opaskem.

Kromě albánské zpěvačky jsou ve videoklipu samí muži oblečení v bílém přiléhavém tílku a černých šortkách. V průběhu písně se muži obnažují a končí pouze ve spodním prádle. Dua Lipa leží uprostřed bazénu a muži kolem ní plavou.

Na závěr songu začíná Lipa šplhat po všech mužích nahoru. Jakmile je nahoře, podívá se přímo do kamery a zazpívá poslední slova písně: „Myslíš si, že propadnu iluzi?“

Kousek z nového singlu Illusion sdílela Dua Lipa také se svými fanoušky na Instagramu. „Illusion je venku! Doufám, že se vám tahle píseň i videoklip budou líbit tak jako nám. Neskutečně jsme se při vytváření toho všeho nasmáli. I když je to třetí song v albu, začala jsem ho psát jako první. Právě díky této písni se ještě víc těším na celé album Radical Optimism, které vyjde už za 3 týdny,“ napsala ke střípkům z videoklipu.

Dua Lipa ještě před uvedením písně vydala na Instagramu několik příspěvků ze zákulisí natáčení. Před čtyřmi dny publikovala několik fotografií sebe a mužů, kteří se ve videoklipu objevují. „Píseň Illusion vyjde už ve čtvrtek,! napsala tehdy.

Zpěvačka se nechala slyšet, že song Illusion je jedním z těch, který „prolomil ledy“ při vytváření nového alba. Jak už Dua Lipa zmínila na Instagramu, byla to první píseň z alba, kterou napsala a díky které se ty další písničky tvořily lépe. Zmínila, že s tvořením písně jí pomohli Caroline Ailin, Danny L. Harle, Tobias Jesso Jr. a Kevin Parker.

Na celém projektu pracuje Dua Lipa již od roku 2021. To zmínila během jejího vystoupení v pořadu Jimmy Kimmel Live!, které proběhlo letos v únoru. „Tohle album jsem začala psát v roce 2021. Chtěla jsem si zapisovat svoje nápady. Koupila jsem si pro tuto událost úplně náhodný sešit. Kdybych věděla, jak to pro mě bude důležité, koupila bych si nějaký luxusnější,“ zavtipkovala v pořadu Jimmyho Kimmela.

„Ve chvíli, kdy napíšu písničku, vím, jestli je dobrá, nebo naopak není. Když je blízko k tomu, aby byla dobrá, ještě ji přepíšu,“ dodala na závěr.

Autor: Ema Hrušková, Nikola Strnadová.

Diskuze Vstoupit do diskuze
Přidat na Seznam.cz
Zakládáme si na tom, aby NašeTéma.cz bylo místem bezpečné diskuze. Přidávání komentářů do diskuze je proto dostupné pouze s účtem na Seznam.cz.

Pokud jste v článku zaznamenali překlep, nesrovnalost či chybu, neváhejte nám, prosím, napsat na email: tym@nasetema.cz. Děkujeme!

Reklama
Reklama
Reklama