Král Karel III. a Camilla si jsou podle astrologie souzeni: Jejich láska je trvalá, říká astroložka

Krále Karla III. a jeho manželku Camillu váže dlouhá minulost. Ačkoliv si museli počkat desítky let, než se mohli stát manželi, v posledních letech prožívají velké štěstí. Podle znamení zvěrokruhu k sobě ostatně skvěle pasují, uvádí magazín People.

Reklama

Milostný příběh mezi králem Karlem III. a královnou Camillou je jako vystřižený z románu. Přestože byli pro svůj milenecký poměr roky odsuzováni, celá desetiletí mezi nimi bylo pouto, které pochopí jen málokdo. Veřejnost těžce snášela, že vystavili princeznu Dianu roli podváděné manželky, nikdo se však patrně nezamýšlel nad tím, jak svůj úděl po celý život nesli.

Seznámili se na počátku 70. let, okolnosti jim však nepřáli a sňatek mezi nimi by nebyl reálný. Jejich cesty se tak na nějaký čas rozešly. Volání osudu je ale opět svedlo dohromady a láska, kterou kdysi pocítili, pokračovala. Jejich manželství skončila rozvodem a v roce 2005 se konečně stali manželi.

Někteří si tak říkají, jestli jim nakonec nebylo předurčeno být spolu. Možná ano. Minimálně podle astrologie mezi sebou mají skvělou kompatibilitu, která jejich vztahu odjakživa dávala zelenou.

Astroložka a autorka knih Lisa Stardust analyzovala jejich data narození a došla k zajímavým zjištěním. Král Karel se narodil 14. listopadu 1948 ve znamení Štíra, zatímco Camilla se narodila 17. července 1947 ve znamení Raka. Zajímavé je, že oba jsou vodní znamení. Ta jsou definována vysoce intuitivními, citlivými a kreativními vlastnostmi. Královský pár tak sdílí nespočet podobných vlastností, mezi něž patří umění, komunikace a hluboké porozumění jeden druhému.

Stardust však poukazuje na nejzajímavější fakt, který v jejich spojení objevila. „To, co je na jejich astrologických grafech skutečně fascinující, je spojení mezi Neptunem a Venuší,“ řekla Lisa Stardust webu People.

Neptun je planetou, která představuje bezpodmínečnou a nikdy nekončící touhu pečovat o druhého. „Toto spojení znamená, že se o sebe navzájem starají oduševnělým a duchovním způsobem, bez jakéhokoli přemýšlení. Přijímají se takoví, jací jsou, a poskytují si lásku a náklonnost,“ pokračuje Lisa Stardust.

Neptun nachází harmonii s Karlovou Venuší, která se nachází ve Váhách. Astrologické uspořádání „naznačuje, že jde o pár, který je k sobě silně přitahován a může se snadno zamilovat“. Venuše ve Vahách rovněž poukazuje na Karlovu osobnost, která je „orientovaná na vztahy a dává přednost jednoduchému řešení konfliktů“.

Na druhé straně pak stojí Camillina Venuše v Raku, která jí zprostředkovává jedinečné duševní vazby. „Umožňuje jí navázat hluboké a intimní spojení se svým milovaným, kterému zůstává loajální,“ pokračuje Stardust. „Kombinace těchto umístění naznačuje, že k sobě budou vždy přitahováni, což je evidentní na jejich trvalém vztahu.“

Existuje mezi nimi silná intelektuální a komunikační kompatibilita, která přesahuje jakékoliv rozumové chápání. Astroložka rovněž nachází spojovací vlákna z minulých životů. „Jejich spojení z minulého života je naznačeno severním uzlem osudu v Camillině grafu, který se spojuje s Měsícem v Býku krále Karla.“

Jestli někdy někdo vyjádřil pochyby o jejich lásce, astroložka si je její silou jistá. „Jejich láska je na první pohled evidentní, když se její Jupiter, planeta štěstí a růstu, spojí s Karlovým jižním uzlem osudu ve Štíru. Jejich intuitivní vztah je dále upevněn harmonizací planety Merkur, neboť jsou oba vodní znamení.“

Schopnost komunikovat je důkazem, který poukazuje na sílu jejich vztahu. „Jejich partnerství je skutečným střetem dvou myslí, jelikož sdílejí spoustu filozofických názorů a rádi o nich diskutují. Horlivě se snaží vzájemně porozumět perspektivám a otevírají svou mysl různým pohledům a přesvědčením,“ poznamenává Stardust s tím, že klíčem ke štěstí, které naplňuje jejich dny, je smích.

Jedno je jisté – vždycky si budou stát po boku, aby si vzájemně pomohli. Jejich největší síla spočívá v pevnosti vzájemných citů a odvaze čelit problémům společně. Bez ohledu na okolnosti.

Podle astrologů jsou dokonce nejkompatibilnějším párem v královské rodině. Jak uvedl web Daily Mail, existuje mezi nimi 94 % kompatibilita a jsou jednoznačně svázáni osudem. „Štír a Rak si rozumí tak dobře, že mohou vést celý rozhovor beze slov,“ podotkli odborníci pro Daily Mail.

Autor: Pavla Krejčí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
Přidat na Seznam.cz
Zakládáme si na tom, aby NašeTéma.cz bylo místem bezpečné diskuze. Přidávání komentářů do diskuze je proto dostupné pouze s účtem na Seznam.cz.

Pokud jste v článku zaznamenali překlep, nesrovnalost či chybu, neváhejte nám, prosím, napsat na email: tym@nasetema.cz. Děkujeme!

Reklama
Reklama
Reklama