Jiří Kájínek jde bojovat o dokázání své neviny

Organizace RedFace získala na svůj další galavečer skutečnou mediální hvězdu. S Alešem Bejrem se v polovině června utká Jiří Kájínek. Ten jde do boje pro peníze, které potřebuje na prokázání své neviny.

Reklama

Promotér Aleš Bejr svými neustálými provokacemi neustále přitahuje pozornost. Ne nadarmo se mu přezdívá Psychopat. Před jeho příchodem organizace RedFace tak trochu skomírala. Teď se o ní minimálně píše každý týden a Bejr poměrně často zaměstnává nejen novináře, ale i policii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)

15. června se v Brně utká s Jiřím Kajínkem, který byl sice odsouzen za vraždu na doživotí, ale po prezidentské milosti od Miloše Zemana je už několik let na svobodě. Jak sám uvedl na svém instagramovém účtu, brzy, konkrétně 23. května mu vyprší sedmiletá podmínka a on se pak chce pokusit prokázat svou nevinu.

„Do zápasu vstoupím, protože mi zbývá malý kousíček do dokázání mé neviny. Od této organizace dostanu výplatu, která bude opravdu velice zajímavá, a tu chci věnovat tomu, kdo mi pomůže, aby obnova řízení mohla nastat,“ řekl Jiří Kájínek.

Aleš Bejr dle svých zvyků opět provokuje, když si ve videu na Instagramu povídá s opičkou, jako by se bavil se svým budoucím soupeřem. Ale zároveň k tomu dodává: „Zápas s Kajínkem považuji za skutečný zápas století. Žádné blbosti ode mě nečekejte, beru to vážně a pojedu naplno, abych soupeře poslal minimálně do nemocnice.“

Jiří Kájínek mu ale nezůstává nic dlužen, když říká: „Aleše všichni znáte jako výtržníka, člověka, který všechny napadá. Já s Alešem to tam trochu pořeším.“ Dodal, že je fajn, že mu podmínka skončí ještě před zápasem, takže nebude muset řešit, kdyby Bejrovi třeba zlomil malíček.

Fanoušci obou pánů i těchto „zápasů“ musí doufat, že Jiří Kájínek nezmizí kdesi jako při svých útěcích z vězení. A že Psychopat Bejr nedostane od někoho výprask za své provokace ještě před zápasem.

Mně to celé spíš připomíná jedno velké absurdní divadlo. Ale vzhledem k nedávnému propuštění jiných nespravedlivě odsouzených vězňů, třeba Roberta Tempela, určitě mnoho lidí bude držet Kájínkovi palce, aby svou nevinu prokázal.

Autor: Mirka Nová

Diskuze Vstoupit do diskuze
Přidat na Seznam.cz
Zakládáme si na tom, aby NašeTéma.cz bylo místem bezpečné diskuze. Přidávání komentářů do diskuze je proto dostupné pouze s účtem na Seznam.cz.

Pokud jste v článku zaznamenali překlep, nesrovnalost či chybu, neváhejte nám, prosím, napsat na email: tym@nasetema.cz. Děkujeme!

Reklama
Reklama
Reklama