Donna a Brenda z Beverly Hills 90210 se po letech znovu sešly, aby se zase spřátelily

Shannen Doherty (53) a Tori Spelling (50) alias Brenda a Donna z Beverly Hills 90210 se dnes znovu sešly v Shannenině podcastu a společně vzpomínaly na natáčení oblíbeného seriálu. „V jednu chvíli jsme byly kamarádky a následující minutu už ne,“ vzpomíná Shannen.

Reklama

Kdo by neznal oblíbený devadesátkový seriál Beverly Hills 90210, který se točí kolem několika hlavních postav. Jsou to mladí a bohatí lidé, kteří se trápí s prvními láskami, drogami, alkoholem nebo neplánovaným otěhotněním. I přesto, že mezi sebou mají nějaké spory, vždy se snaží zůstat nejlepšími přáteli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tori Spelling (@torispelling)

Na ČSFD je seriál Beverly Hills 90210 průměrný, má jen 48 %. „Těch skoro 300 dílů jsem nedala, to bych lhala. Taky už to pak nebylo to pravý ořechový. Jinak jsem ty začátky a celou tu bandu baštila se vším všudy,“ píše Emma53.

„Když se BH 90210 začalo vysílat, tak jsem nevynechal snad ani jeden díl. Dneska se tomu už můžu akorát smát… Ale koukali jsme na to všichni. A kdo tvrdí, že ne, ten na BéHáčko kouká dodnes,“ dodává dobytek.

Mezi hlavní postavy patřily také Brenda Walshová a Donna Martinová alias Shannen Doherty a Tori Spelling. „Během působení v seriálu byly kamarádkami i v reálném životě, ale dnes si už nejsou blízké. Ani samy herečky netuší, co ke konci jejich přátelství vedlo,“ uvádí Julia Mooreová pro magazín People.

Jejich setkání proběhlo dnes 22. dubna v Shannenině podcastu Let’s Be Clear. Společně vzpomínaly na oblíbený seriál a také na to, co stálo za jejich zničeným přátelstvím.

„Před natáčením pořadu jsme se s Tori snažily přijít na to, co bylo tím klíčovým okamžikem, který oslabil naše pouto. Protože v jednu chvíli jsme byly kamarádky a následující minutu už ne,“ uvedla Shannen Doherty. Možná za tím stála povaha Spelling. Tori sama přiznala, že je lehce ovlivnitelná.

„Vždycky se nechala snadno ovlivnit,“ souhlasí Shannen. „To pro mě bylo velmi frustrující, protože jsem si vždycky říkala: Jo, Tori, měj si svůj názor. Jsi chytrá, vtipná a talentovaná. Milovala jsem tě a respektovala jsem tě. Chtěla jsem, abys věřila sama sobě, stejně jako jsem já věřila v tebe,“ dodala.

Podle Shannen Doherty ale stál za rozpadem jejich přátelství vztah Tori Spelling, který v té době udržovala. „Myslím, že to bylo tvým přítelem,“ řekla Shannen v podcastu. Tori svého tehdejšího přítele popsala jako násilnického. Doherty při té příležitosti zavzpomínala na poslední výlet, který herečky se svými partnery společně podnikly. Jedná se o dojemnou vzpomínku na dovolenou v Mexiku.

„Konkrétně si pamatuji, jak jsem se na tebe podívala a řekla: Musíš to s ním ukončit, nebo ho vážně zabiju. Nemůžu stát stranou a dívat se na to,“ popsala vzpomínku Shannen.

„Jediné, na co dokážu myslet, je to, že jsi s ním zůstala. Zůstala jsi a nechala ses mučit,” vzpomíná a uvědomuje si, že kvůli tomu se začaly jedna druhé vzdalovat. „Omlouvám se. Nedokázala jsem se ozvat a stále to ve svých padesáti letech nedokážu,“ řekla Tori.

Minulý měsíc sdílela Tori Spelling na Instagramu snímek se Shannen Doherty pocházející z dřívějších let. „Jen velmi málo lidí mě dokáže tak rozesmát. Shannen Doherty byla jedním z těch, kteří to dělali,“ napsala k fotografii sebe a Shannen. Vypadá to, že se obě herečky konečně usmířily.

Autor: Nikola Strnadová.

Diskuze Vstoupit do diskuze
Přidat na Seznam.cz
Zakládáme si na tom, aby NašeTéma.cz bylo místem bezpečné diskuze. Přidávání komentářů do diskuze je proto dostupné pouze s účtem na Seznam.cz.

Pokud jste v článku zaznamenali překlep, nesrovnalost či chybu, neváhejte nám, prosím, napsat na email: tym@nasetema.cz. Děkujeme!

Reklama
Reklama
Reklama