Rebel Wilson ve své knize tvrdí, že ji člen britské královské rodiny pozval na drogové orgie

Herečka Rebel Wilson před nedávnem vydala memoáry, jejichž obsah je poměrně kontroverzní. V jedné pasáži zmiňuje, že ji jeden člen britské královské rodiny pozval na párty, která se nesla v duchu orgií a drog.

Reklama

Když známá tvář vydá knihu o svém životě, lze očekávat, že se podělí o utajená a povětšinou kontroverzní fakta. V tomto ohledu nezklamala ani herečka Rebel Wilson, která se nebála jít s kůží na trh. Nejenže přiznala, že přišla o panenství až v 35 letech, podělila se rovněž o zvláštní zážitky.

Ve svých pamětech přišla s tvrzením, že jí jeden nejmenovaný člen britské královské rodiny v roce 2014 učinil pozvání na párty se středověkou tematikou, která byla zástěrkou pro orgie plné drog.

Večírek se měl konat na ranči kousek od Los Angeles a ženy zde byly záměrně v převyšujícím počtu. „Na poslední chvíli jsem dostala pozvánku na večírek technologického miliardáře – ten chlápek, který mě pozval a který je asi patnáctý nebo dvacátý v pořadí na britský trůn, řekl mému známému, že potřebují více dívek,“ píše Rebel Wilson v knize Rebel Rising.

Přijala Rebel Wilson pozvání? Samozřejmě ano. Myslela si, že je to ideální příležitost, jak si najít partnera. Později svého rozhodnutí litovala, neboť si nebyla vědoma pravého záměru události. „Večírek byl šílený. Muži soutěžili na koních na poli, v bazénu byly dívky oblečené jako mořské panny. Nemovitost byla obrovská. A protože se nacházela poměrně daleko, každý dostal pokoj k přespání,“ píše ve své knize herečka.

V pozdějších hodinách byl přinesen tác s cukrovím, jak si Wilson původně myslela. „Vyšel chlápek s velkým podnosem, na kterém bylo něco, co vypadalo jako hromada cukroví. Říkám si: ‚Oh, to je cukroví?‘ Chlápek, který držel tác, zavrtěl hlavou. Tohle je molly,“ popisuje dále herečka.

Záhy byla vyvedena z omylu, jelikož se ukázalo, že se jedná o drogu MDMA, běžně známou jako extáze nebo „molly“. Její šok zesílil v momentě, když zjistila, že pravým účelem večera jsou orgie, které obvykle začínaly kolem druhé hodiny ranní. V ten okamžik pochopila naléhání, aby se akce zúčastnilo více žen.

„Poznámka o potřebě více dívek začala dávat mnohem větší smysl. Nemluvili o poměru kluk-holka, jako by to byla diskotéka v roce 2008. Mluvili o orgiích!“ píše v memoárech Rebel a dodává, že netoužila být součástí takového shromáždění. „Netřeba dodávat, že jsem si nadzvedla sukni a utekla odtamtud, jak nejrychleji jsem dokázala,“ uvádí také Rebel Wilson ve své knize.

Když Wilson později svým přátelům líčila, čeho byla svědkem, odvětili, že se měla orgií zúčastnit. Jelikož v té době měla nulové sexuální zkušenosti, bylo to pro ni něco nepředstavitelného. Považuje však za důležité o takových zážitcích otevřeně mluvit, proto je zařadila do svých pamětí.

O zapojení nejmenovaného člověka promluvil jeden zdroj z britské šlechtické smetánky. „Je to geniální – tím, že před deseti lety řekl, že byl patnáctý nebo dvacátý v řadě na trůn, dnes můžeme spekulovat o obrovské skupině lidí. Existuje spoustu bratranců a sestřenic Windsorů a mnozí z nich strávili a stále tráví dost času v USA,“ prozradil zdroj webu The Daily Beast.

Další zdroj, který má mít blízko k osobě, o které je řeč, označil tvrzení Rebel Wilson za snahu co nejlépe zpeněžit svoji knihu. „Její výpověď je tak vágní, že ji nelze dokázat ani vyvrátit. Jsem si jistý, že od úsvitu lidských dějin se v Kalifornii konala spousta fantastických večírků plných drog. Možná tam byl. Není to nepředstavitelné. Jsem si jistý, že je to skvělý způsob, jak prodávat knihy,“ podotkl zdroj pro web The Daily Beast.

Ačkoliv Wilson neuvedla jméno a nejedná se o žádného „vůdčího Windsora“, svými tvrzeními vrhá na královskou rodinu další vlnu kontroverzí. Jak vidno, sexuální skandály se s ní v průběhu let často táhnou, byť takové události nebyly zcela dokázány.

Autor: Pavla Krejčí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
Přidat na Seznam.cz
Zakládáme si na tom, aby NašeTéma.cz bylo místem bezpečné diskuze. Přidávání komentářů do diskuze je proto dostupné pouze s účtem na Seznam.cz.

Pokud jste v článku zaznamenali překlep, nesrovnalost či chybu, neváhejte nám, prosím, napsat na email: tym@nasetema.cz. Děkujeme!

Reklama
Reklama
Reklama