Princ Harry cítí k Meghan Markle obsesivní lásku: Neopustí ji, i kdyby chtěl, říká Ingrid Sewardová

Odborníci se neustále zamýšlí nad vztahem prince Harryho a Meghan. Ačkoliv je mezi nimi znát určité napětí a padají slova o krizi, princ by svou manželku nikdy neopustil. „Harry k Meghan cítí až obsesivní lásku. Nemyslím si, že ji někdy opustí,“ řekla Ingrid Sewardová pro The Sun.

Reklama

Od roku 2020, kdy se vévoda a vévodkyně ze Sussexu vzdali svých královských povinností a rozhodli se pro nový život za oceánem, se hojně diskutuje o jejich vztahu. O jejich lásce se mluvilo jako o osudové a zdálo se, že prožívají svůj pohádkový příběh. Meghan Markle se totiž podařilo to, co žádné jiné ženě – byla rozvedenou herečkou, která si získala srdce prince.

Šlo však opravdu o vroucí city, nebo svou roli sehrála i určitá vypočítavost? V průběhu let a po mnoha kontroverzích, které má pár na svědomí, vyvstala řada otázek, jaké záměry Meghan skutečně vedou a jaká je její skutečná povaha. Společnost se dělí na dva tábory. Část ji považuje za silnou ženu, která se nebála zhostit královských povinností jakožto žena prince, druhá ji považuje za falešnou a budoucí zkázu prince Harryho. K Meghanině smůle se druhá polovina dostává do vedení.

V posledním roce se však široce spekuluje o rozvodu, k němuž údajně pár nemá daleko. Experti na řeč těla často poukazují na odcizení, které mezi manželi zavládá. Očividně se však snaží na oko zachovat punc dokonalosti, neboť veřejnosti převádí nečekaná a láskyplná gesta.

Podle královské expertky Ingrid Sewardové rozhodně nikdy nebude princ Harry tím, kdo by zavdal popud k rozvodu. Podle jejího názoru ho totiž Meghan ovládá a změna nastane jen v případě, že již v jejich manželství nebude shledávat žádné výhody. „Myslím si, že Harry k Meghan cítí až obsesivní lásku. Nemyslím si, že ji někdy opustí. Meghan má vše pevně pod kontrolou. Dokud to tak bude, bude šťastná,“ řekla Ingrid Sewardová deníku The Sun.

Zároveň poukázala na fakt, že jejich vztah bude fungovat, dokud budou mít skvělé finanční zázemí. „Jejich manželství je dobré a jsou velmi šťastní. Kdo by nebyl šťastný, když žije v nádherném domě se dvěma krásnými dětmi?“

Harry na druhou stranu údajně silně postrádá rodnou Velkou Británii a ve skrytu duše touží po návratu, byť si to třeba nechce upřímně přiznat. Rozkmotření s rodinou dozajista musela být velká rána. I když učinil několik kroků, které vedly k pošpinění královské rodiny, cítí velký smutek.

Přestože jeho mládí bylo plné skandálů, veřejné probírání soukromých věcí mu není tolik po chuti jako jeho manželce. Mnozí zastávají názor, že většina jeho činů je do jisté míry Meghaniným dílem a on jedná dle jejích přání. Ve svých memoárech sice uvedl spoustu obvinění, podle deníku The Mirror však vynechal množství informací, které by mohly výrazněji uškodit jeho bratru princi Williamovi. Meghan měla sice naléhat, aby byla kniha mnohem výbušnější, v tomto ohledu však neustoupil.

O „nezdravé“ lásce, kterou k Meghan cítí, se mluví již delší dobu. Údajně jí měl být uchvácen od prvního okamžiku jejich seznámení a toto spojení v průběhu let sílilo. Nastává však otázka, do jaké míry je princ schopen poznat, kdy se rozhoduje sám za sebe a kdy jedná pouze podle přání své manželky.

Jejich poslední veřejný projev citů ostatně v mnohých zanechal rozporuplné pocity. Meghan před pár dny vyrazila jako podpora na Harryho zápas v pólu. Když napomohl svému týmu Royal Salute Sentebale k vítězství, neváhala na sebe strhnout pozornost a přede všemi ho políbila.

„Nakonec je to herečka. Ví, jak se dostat do centra pozornosti,“ poznamenala Angela Levinová v rozhovoru s moderátorem GB News Eamonnem Holmesem. Expertka ji označila za „neslušnou a nechutnou,“ přičemž poukázala na fakt, že se Harrymu plete do aktivit, které by se měly týkat pouze jeho.

„Vstřelil gól, díky kterému vyhráli, a vy si myslíte, že ji to opravdu potěšilo?“ nadnesla Levinová otázku a podotkla, že Meghan šlo pouze o vlastní reprezentaci.

Uvidíme, kam jejich budoucnost bude směřovat.

Autor: Pavla Krejčí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
Přidat na Seznam.cz
Zakládáme si na tom, aby NašeTéma.cz bylo místem bezpečné diskuze. Přidávání komentářů do diskuze je proto dostupné pouze s účtem na Seznam.cz.

Pokud jste v článku zaznamenali překlep, nesrovnalost či chybu, neváhejte nám, prosím, napsat na email: tym@nasetema.cz. Děkujeme!

Reklama
Reklama
Reklama