Kelly Clarkson oslaví 42. narozeniny. Má za sebou těžký rozvod i novou skladbu

Známá americká poprocková zpěvačka brzy oslaví 42. narozeniny. Na svém kontě má za svou kariéru nespočet písní a prodaných alb. Výrazně zhubla a před pár dny nazpívala duetovou verzi s názvem From The Jump se zpěvákem Jamesem Arthurem. Novinku oznámila Clarkson na svém instagramovém profilu, kde se pyšní 7,5 miliony sledujících.

Reklama

Mezi známé písně Kelly Clarkson patří například Because Of You, Behind These Hazel Eyes nebo Breakaway, která je součástí filmu Deník princezny 2: Královské povinnosti. Zpěvačka se objevila v roce 2002 v populární talentové soutěži American Idol, kterou vyhrála.

Kariéru nastartovala jako vítězka v American Idol

Kelly Clarkson se narodila 24. dubna 1982 v Texasu na předměstí Fort Worth. Zpěvačka uchvátila posluchače a diváky v televizní talentové soutěži nejen svým hlasem, ale i charismatem a vtipným projevem. „Jen dva týdny po vítězství v American Idol vydala Clarkson svůj první singl „A moment like This“, který se rychle stal hitem,“ uvádí web Britannica. V roce 2003 bylo na světě její první debutové album popových písní s názvem Thankful.

O rok později spatřilo světlo světa album Breakaway, které se posunulo do rockového stylu a patří i k mým oblíbeným. Za Breakaway získala Clarkson cenu Grammy. V její hudební kariéře bychom mohli pokračovat dál, ale Clarkson se prosadila i v jiných profesních sférách, například jako trenérka v pěvecké soutěži The Voice.

Malou roli získala také v seriálu Sabrina, malá čarodějnice, a propůjčila hlas animované komedii Ugly Dools a Trolls World Tour. „Její stejnojmenná denní talk show debutovala v roce 2018 a získala dvě ceny Daytime Emmy za nejlepšího hostitele zábavní talk show,“ uvádí výše zmíněný web.

Osobní život Kelly Clarkson

S bývalým manželem Brandonem Blackstockem má zpěvačka dvě děti, dceru River Rose a syna Remingtona Alexandera. „Zpěvačce se velmi ulevilo, když se s Blackstockem v březnu roku 2022 rozvedla a má radost z toho, že si může s dětmi užívat po většinu času, kdy je má u sebe. Je skvělou mámou,“ sdělil zdroj pro magazín People.

Její syn dělal zpěvačce garde na letošním 66. výročí předávání cen Grammy. Zpěvačka dlouho žila se svými dětmi v Los Angeles, v roce 2023 oznámila, že potřebuje změnit tempo a stěhuje se i se svou talk show do New Yorku. Jak se zdá, Kelly Clarkson nemá ve svém životě, kromě obtížného rozvodu, žádné věci, které by proběhly médii a měla by se za ně stydět.

K narozeninám nový duet From The Jump

„Miluji zpívání s umělci, kteří mě inspirují, a zpěváky, které zbožňuji! Když mi James Arthur poslal tuhle písničku, tak jsem se na ni doslova vrhla,“ uvedla na svém instagramovém profilu Clarkson a pár dní před svými 42. narozeninami oznámila, že debutová verze From The Jump je právě venku.

Na platformě Youtube je duet čtvrtý den a momentálně má přes 139 tisíc zhlédnutí. Jak je vidět z komentářů, ohlasy jsou skvělé. „James Arthur a Kelly Clarkson, oba vítězové a přeživší televizních talentových show, dokazující nade vší pochybnost, že jejich příslušné kariéry jsou výsledkem tvrdé práce,“ zmiňuje v komentářích posluchač pod přezdívkou mare4342. Komentář si neodpustila ani margaretdevine7322, která napsala: „James Arthur a Kelly Clarkson spolu znamenají dokonalost! Ta písnička je nádherná.“

Kelly Clarkson zhubla

Ačkoliv některé ženy po čtyřicítce přibírají, Kelly Clarkson v posledních měsících překvapila velkým úbytkem na váze. Za změnu, která vedla ke snížení hmotnosti, vděčí herci Kevinu Jamesovi, kterého si pozvala do své talk show a sdělila mu, že má trochu nadváhu.

„Transformace, kterou Kelly Clarkson provedla za posledních několik měsíců, podnítila konverzaci o tom, zda k dosažení svých výsledků použila Ozempic nebo jiné semaglutidové léky na hubnutí,“ píší na webu First for women.

Zpěvačka toto tvrzení rázně odmítá a její oblíbenou činností je chůze po městě a infrasauna. Bez ohledu na to, zda jde váha zpěvačce nahoru či dolů, na kráse a sebevědomí jí to neubírá.

Autor: Renáta Šestáková.

Diskuze Vstoupit do diskuze
Přidat na Seznam.cz
Zakládáme si na tom, aby NašeTéma.cz bylo místem bezpečné diskuze. Přidávání komentářů do diskuze je proto dostupné pouze s účtem na Seznam.cz.

Pokud jste v článku zaznamenali překlep, nesrovnalost či chybu, neváhejte nám, prosím, napsat na email: tym@nasetema.cz. Děkujeme!

Reklama
Reklama
Reklama