Dříve se jmenoval Rodrigo Alves. Dnes Jessica, které se po řadě plastických operacích rozpadá kůže

V minulosti se jmenoval Rodrigo Alves a byl přezdíván „lidský Ken“. Dnes, po více než stovce plastických operací, za které utratila více než půl milionu eur, je známá jako Jessica Alves, přezdívaná „lidská Barbie“. Tato slavná modelka sdílí svou proměnu na sociální síti Instagram, kde její profil sleduje více než 7 milionů fanoušků.

Reklama

Slavná brazilsko-britská transgender modelka Jessica Alves (40) je doslova posedlá plastickými operacemi, kterými si nechává vylepšovat své tělo. Jak se průběžně chlubí na svém instagramovém profilu, minimálně 11krát podstoupila plastiku nosu. Svou vůbec první plastickou operaci nosu podstoupila již v 19 letech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

Nyní se jí údajně těžce dýchá a sotva mrká očima. V Turecku podstoupila také operaci žaludku. „Už nemám pocit hladu,“ uvedla na svém instagramovém profilu.

Proslýchá se, že v Brazílii podstoupila transplantaci dělohy a stala se tak první transgender ženou, která podstoupila tento zákrok. Její rodina byla ostře proti. Snaží se jí „přivést k rozumu“, Jessica se však nevzdává a tvrdohlavě vzdoruje.

Nedávno měla po sérii estetických zákroků problém s gangrénou. „Její kůže se po operacích rozpadá,“ řekl jeden z jejích přátel, který s ní byl v Ázerbájdžánu, kde podstoupila další facelift a liposukci.

Poté, co Jessica začala užívat hormonální terapii s cílem změnit pohlaví, došlo ke změně jejího hlasu. Jessica je s tímto vývojem nešťastná. „Můj hlas nyní není „ani mužský, ani ženský,“ uvedla na sítích. Kvůli tomu se rozhodla podstoupit operaci hlasivek, aby zněla více žensky.

Když byla Jessica ještě mužem, podstoupila operaci odstranění žeber. Břicho si nechala esteticky upravit a pozadí si nechala doplnit hyaluronovými výplněmi. Ačkoli si v minulosti nechala odstranit čtyři žebra, její původní přání bylo odstranit šest žeber, aby dosáhla užšího pasu. Lékaři však její požadavek striktně odmítli.

Hvězda reality show, kterou na Instagramu sleduje více než sedm milionů lidí, čelí často kritice kvůli počtu plastických operací, které představují riziko pro její zdraví. Přestože si v minulosti slíbila, že s operacemi skončí, nadále je podstupuje.

„Líbí se mi být ženou a jsem na to hrdá. Když jsem vyrůstala, měla jsem dlouhé vlasy a nádherné tělo. Dnes jsem ženou svých snů. Je to tak úžasný pocit být spokojená se svým vzhledem,“ uvedla Jessica na sociální síti Instagram.

Jessica představuje případ posedlosti, který otevírá diskusi o výzvách, s nimiž se mohou setkat lidé podstupující genderovou tranzici.

Autor: Milan Polák

Diskuze Vstoupit do diskuze
Přidat na Seznam.cz
Zakládáme si na tom, aby NašeTéma.cz bylo místem bezpečné diskuze. Přidávání komentářů do diskuze je proto dostupné pouze s účtem na Seznam.cz.

Pokud jste v článku zaznamenali překlep, nesrovnalost či chybu, neváhejte nám, prosím, napsat na email: tym@nasetema.cz. Děkujeme!

Reklama
Reklama
Reklama